Menu
Sepetim

Teslimat ,İptal ve İade Koşulları

TESLİMAT

Kutu Cam's siparişleriniz, ödemenin alınmasını takiben mümkün olan en kısa sürede hazırlanarak kargoya verilecektir. Kutu Cam's, siparişlerinizi en hızlı şekilde ulaştırmak için kargo şirketleriyle çalışmaktadır. Ancak, oluşabilecek beklenmedik durumlardan dolayı kargo şirketlerinin gecikmelerinden sorumlu tutulamaz.

İPTAL VE İADE

Kutu Cam's, tüm ürünlerinin müşteri memnuniyeti odaklı satışını gerçekleştirmektedir. Siparişinizi oluşturmadan önce, ürünler hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kutu Cam's, siparişinizi oluşturduktan sonra, ödemenin alınmasını takiben siparişinizi hazırlar ve müşteri onayına sunar. Bu nedenle, siparişinizi aldıktan sonra iptal etmek ya da değiştirmek mümkün olmayacaktır.

Kutu Cam's, ürünlerinin kalitesine büyük önem vermektedir. Ancak, beklenmedik bir durumda ürünlerinizde bir problem tespit ederseniz, kutucams.com internet sitesindeki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kutu Cam's, sorunu en kısa sürede çözmek için çaba gösterecektir. Ancak, ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

ticikon e-ticaret sistemleri